Каськів планує Олімпіаду на землях, що належать родичам

Вівторок, 25 грудня 2012, 17:23

Основним власником ТОВ "Боржава резорт", на землях якої планується проведення Олімпіади-2022, є двоюрідний брат Владислава Каськіва - Олександр Матковський.

Про це йдеться у матеріалі "Наших Грошей".

Як відомо, Держагентство з інвестицій та управління нацпроектами, яке планує Олімпіаду-2022, очолює Владислав Каськів.

"Боржава резорт" почала збирати землі на Боржавському хребті кілька років тому, і зараз вона контролює 30 га.

Також до складу засновників "Боржави резорт" входило ПП "Карпати інвест" Ганни Чижмарь - матері екс-губернатора Тернопільської області Юрія Чижмаря, близько до Віктора Балоги.

Рідний брат глави Держагенства Олександр Каськіва також є засновником ТОВ "Боржава Скі", яке володіє туристичною базою в селі Пилипець.

Україна претендує на право провести зимову Олімпіаду 2022 року. Офіційну заявку на участь в тендері Міжнародного олімпійського комітету требу буде подавати в 2014 році.

Влада планує проводити олімпійські змагання частково у Львівській області, частково в Закарпатській області. А саме змагання з гірськолижних видів планують в трикутнику між селами Пилипець, Воловець і Гукливе. Землю саме в цьому районі кілька років тому почали збирати фірми, контрольовані сім’єю Каськіва.

Планується, що держава збудує в цьому районі інфраструктуру - дороги, мережі. Приватному інвестору, якого ще офіційно не обирали, дозволять збудувати безпосередньо спортивно-туристичну інфраструктуру – апарт-готелі, шале, розвивати конференц-сервіс.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування