Син Януковича: напевно, я не піду в президенти

Четвер, 27 грудня 2012, 14:28

Старший син президента Олександр Янукович не планує брати участі у президентських виборах 2015 року.

Про це він сказав в  інтерв'ю "Донецьким новинам".

"Справа в тому, що я поки не бачу критики в свою адресу. Велика частина з того, що про мене пишуть, - це не критика, а замовлені політичні провокації, спрямовані проти президента", - сказав Янукович, відповідаючи на питання про критику в свою адресу.

За його словами, критика може бути благом.

"Скажу більше: грамотні зауваження додають сил. Сумно усвідомлювати, що я є мішенню для провокаторів лише тому, що я займаюся бізнесом, причому досить успішно", - зазначив син Януковича.

Він зазначив, що реальних підстав для критики на свою адресуне бачить.

"Пильна увага до мого бізнесу - один із самих головних стимулів для того, щоб створювати максимальну прозорість, робити кожен свій крок прагматично, впевнено і ефективно. Саме тому все, чим ми займаємося, відповідає законам. А конструктивна критика - це благо, за неї потрібно сказати дякую", - сказав син президента..

На питання про те, чи планує він політичну кар'єру, Янукович відповів: "Наступні президентські вибори відбудуться в 2015 році, і я в них, напевно, не буду брати участь. Вибори до парламенту відбудуться в 2017 році, і до них ще цілих п'ять років. Як кажуть, поживемо - побачимо. Поки немає бажання і часу витрачати сили на політику".

"Мені цілком вистачає відповідальності в бізнесі. Ні на які призначення я не впливаю і не прагну до цього. Крім бізнесу мій вплив поширюється тільки на дружину, дітей і частково на тещу", - сказав син глави держави, відповідаючи на запитання про участь у прийнятті рішень з приводу деяких призначень в новому Кабміні.powered by lun.ua