На друк непотрібної книги для депутатів витратили чверть мільйона

Субота, 29 грудня 2012, 21:37

На друк книги "Адміністративно-територіальний устрій України", яку роздавали народним депутатам, витратили 261 тисячу 656 гривень.

Як пише у своєму блозі журналіст Сергій Лещенко, про це у відповідь на його запит повідомив у суботу керівник Апарату Верховної Ради Валентин Зайчук.

Журналіст повідомляє, що цю книгу з 800 сторінок у твердій обкладинці із золотим оформленням роздавали депутатам парламенту у вівторок – в останній сесійний день цього року.

У ній перераховані дати утворення областей, віднесення населених пунктів до категорії міст чи селищ, чисельність населення.

"На Ваш запит на інформацію повідомляю, що вартість видання довідника "Адміністративно-територіальний устрій України" тиражем 2 000 примірників становить 261 656 гривень", - йдеться у відповіді Зайчука на запит.

"На нікому не потрібну книгу Апарат парламенту легко витратив понад чверть мільйона гривень! В той час, коли українська медицина в деяких населених пунктах, перерахованих у цій абсурдній збірці, перебуває на рівні 19 століття", - пише журналіст.



powered by lun.ua