У Києві знову пікетували на підтримку Павліченків

Понеділок, 31 грудня 2012, 16:38

Кількасот людей пікетували у понеділок Київське СІЗО з вимогою звільнити Сергія і Дмитра Павліченків.

Активісти - переважно футбольні фанати - вимагали справедливого розгляду апеляції вироку Павліченкам, повідомляє 5 канал.

"Акції будуть проходити до того часу, допоки Сергій і Дмитро Павліченко не будуть знаходитись тут, з нами, на волі, тому що ми бачимо матеріали справи і розуміємо, що вони мають бути не там, а тут, з нами", - заявив один з учасників акції.

Учасники акції переконані, що "проблема Павліченків, що вони вже звинувачені". Якщо їх випустять, то в тюрму має сісти "слідчий, який, вочевидь, сфабрикував цю справу, і це дуже ускладнює справдливість в цьому".

"Всі ці "несудді", "непрокурори" - не влада, а мародери - живуть на вулкані, навіть якщо нічого цього не розуміють", - вважає ще один учасник акції.

Як відомо, раніше в Києві проходила акція протесту на підтримку Павліченків, засуджених за вбивство судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова.

В київському парку імені Шевченка зібралося близько 3000 осіб, які називають вирок Павліченкам несправедливим які вважають, що правоохоронці просто "повісили" на них це убивство.

Акцію організували фанати київського "Динамо".

2 жовтня 2012 року 47-річний киянин Павліченко та син Сергій були засуджені за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова відповідно до довічного ув'язнення та 13 років тюрми.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News