Луценка повернули в колонію: стан задовільний

Четвер, 6 грудня 2012, 18:35

Засуджений екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко відвезений назад до Менської колонії після медичного обстеження в Чернігівській обласній лікарні.

Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби.

У відомстві уточнили, що він протягом останніх трьох днів пройшов комплексне (всебічне) медичне обстеження.

"Згідно з висновками лікарів за результатами проведених обстежень стан здоров'я засудженого визнано задовільним, та спостерігається позитивна динаміка змін, у порівнянні з попереднім обстеженням", - зазначають тюремники.

"У висновку медичної комісії лікарі констатують той факт, що підстави для стаціонарного лікування Луценка наразі відсутні", - додали в прес-службі.

Крім того ДПтС повідомляє, що "лікарі Чернігівської обллікарні надали свої рекомендації щодо подальшого медикаментозного лікування засудженого, які за згодою самого Луценка будуть здійснюватись медперсоналом медичної частини Менської виправної колонії".

"Також інформуємо, що від однієї з рекомендацій, яка пов'язана з місцевим втручанням, засуджений відмовився", - уточнили у службі.

"Отже, відповідно до висновків медкомісії через відсутність будь-яких показань щодо стаціонарного лікування, а також у зв’язку з відмовою від медичної маніпуляції (що не є обов'язковою, а здійснюється в плановому порядку за бажанням пацієнта) у четвер Луценка було повернуто до колонії", - зазначили тюремники.

"У разі, якщо засуджений висловить бажання провести запропоновану лікарями маніпуляцію, його буде доставлено до Чернігівської обллікарні для її проведення", - підсумували вони.

Як відомо, у Луценка виявили поліп, лікарі рекомендували йому хірургічне втручання.

Дружина Луценка Ірина намір проконсультуватися із приводу необхідності операції з незалежними медиками.

Українська правдаpowered by lun.ua