Віце-прем'єрам залишили старі оклади, хоча їх "розміністрили"

Четвер, 10 січня 2013, 10:27

Кабінет міністрів вніс зміни лише в назви посад, не змінивши розміри посадових окладів.

Як повідомив директор Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики Олександр Товстенко, відповідні зміни 9 січня внесли до пункту 1 постанови Кабінету міністрів від 30 червня 2005 року (№510).

"Своєю постановою Кабінет міністрів вніс зміни лише у назви посад: "Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр" на "Першого віце-прем’єр-міністра України" та "Віце-прем’єр-міністр України – Міністр" на "Віце-прем’єр-міністра України", - сказав він, повідомляє Мінсоцполітики.

За словами Товстенка, постанова від 9 січня 2013 року не передбачає зміни розмірів посадових окладів цих посадових осіб.

"На сьогодні, посадові оклади становлять для першого віце-прем’єр-міністра – 6242 гривні, для віце-прем’єр-міністра – 6109 гривень. Зазначені розміри посадових окладів залишені на рівні посадових окладів, що були встановлені для першого віце-прем’єр-міністра – міністра, віце-прем’єр-міністра – міністра", - сказав чиновник.

"Загальні підходи щодо визначення розмірів посадових окладів не змінювалися з 2005-го року", - додав Товстенко.powered by lun.ua