Новий голова СБУ служив у російській армії і не любить ЗМІ

Четвер, 10 січня 2013, 12:45

Новий голова СБУ Олександр Якименко до 1998 року був офіцером російської армії.

Про це можна зробити висновок з його записів на форумі випускників Єйського вищого військового авіаційного училища, в якому навчався Якименко, повідомляє ТВі.

Немає сумнівів, що людина, яка залишала на форумі свої повідомлення під ніком "Александр Якименко", – нинішній голова Служби безпеки України.

По-перше, він фігурує у списку випускників 1986 року, та упродовж кількох років залишав повідомлення у гілці форуму, де спілкуються курсанти училища з 86-го року випуску.

 

По-друге, Якименко і сам зізнається, що перейшов на службу в СБУ, розповідає, що вивчав причини падіння літака під Сухою Балкою... Тобто факти, викладені на інтернет-форумі, збігаються із даними офіційної біографії.

Перший запис Якименка на форумі датований 16 квітня 2006 року. Він розповідає про те, чим займався після випуску з училища. А згадуючи про управління Служби безпеки України в Донецькій області, вживає... абревіатуру КДБ.

"Після випуску служив у Монголії (Чойбаслан), вивели у Крим (Гвардійське), закінчив ВПА в 97-му, звільнився у 98-му. Зараз у Донецьку в КДБ", – повідомив Якименко.

У Гвардійському базувався російський авіаполк, а ВПА – це Військово-повітряна академія ім. Гагаріна, розташована неподалік від Москви, в якій, до речі, навчався і кумир Віктора Януковича Георгій Береговий.

У ще одному дописі Якименко деталізує, як потрапив на службу в Україну. В Росії він, виявляється, став непотрібним... 

"Для тих, хто не зрозумів, – служу в управлінні Служби безпеки у Донецькій області. Після закінчення академії я зрозумів, що мої знання нікому на... не потрібні. От і звільнився. А ті пацани помітили, призвали знову, от і тягну лямку", – розповів Якименко.

Крім того в одному з дописів, Якименко негативно відгукується про журналістів і каже, що працівників ЗМІ треба гнати від армійських справ "поганою мітлою".

Якименко також у одному зі своїх дописів переймається долею російського полку, який припинив своє існування в Криму у 2009 році. В цьому полку він раніше служив.

"А тепер про сумне. 1 серпня цього року (2009-го) на 72 році життя припинив своє існування Червонознаменний Севастопольський ордена Кутузова ІІІ ступеня 43-й ОМШАП… Ось так наші цивільні керівники керують МО", – поскаржився Якименко три роки тому.

"Цікаво, безпека якої країни перейматиме Якименка на новій посаді?.." – зазначили в ТВі.powered by lun.ua