Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Тюремники кажуть, що обшуки Тимошенко законні

П'ятниця, 11 січня 2013, 17:18

Огляд особистих речей екс-прем'єра Юлії Тимошенко проводиться кожного разу при наданні дозволу на побачення, як із захисниками, так і іншими особами.

Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба.

У службі спростували "неправдиві заяви захисника Тимошенко – Олександра Плахотнюка про відсутність будь-яких бесід з його підзахисною з боку керівництва Качанівської виправної колонії".

"З моменту подачі відповідної заяви про непокору керівництво установи та безпосередньо її начальник щоденно проводить бесіди із засудженою Тимошенко, під час яких засудженій наголошується на протиправність та протизаконність її дій з посиланням на вимоги діючої нормативно-правової бази", - уточнили в прес-службі, додавши, що "про це кожного разу складається відповідний акт".

Крім того, "у відповідності до вимог ст.102 Кримінально-виконавчого кодексу та Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, засуджені, їх речі і одяг підлягають обшуку та огляду".

"Кримінально-виконавчим кодексом не передбачено будь-яких обмежень щодо застосування даної норми. Таким чином, огляд особистих речей Тимошенко проводиться кожного разу при наданні дозволу на побачення як із захисниками, так і іншими особами", - уточнили у відомстві.

ДПтС інформує, що за час перебування в ЦКЛ "Укрзалізниці" засуджена Тимошенко "лише двічі підлягала особистого обшуку, востаннє - 2 січня".

"Таким чином, дії співробітників Качанівської виправної колонії (№54) є законними і чітко регламентованими діючим законодавством", - підсумували у службі.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: