Лавров не бачить протиріч між рухом до ЄС і СНД

Неділя, 13 січня 2013, 16:26

Керівництво Росії і України не бачить суперечностей між прагненням обох країн до зміцнення зв'язків з Європою і посиленням взаємодій на просторі СНД.

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров перед початком переговорів зі своїм українським колегою Леонідом Кожарою, передає Інтерфакс.

"Наші країни самі визначають пріоритети своєї політики на європейському напрямі, проте нас об'єднує спільна зацікавленість у будівництві єдиної Європи без розділових ліній, тому ми не бачимо суперечностей між зближенням наших країн з європейськими структурами і поглибленням різноформатних інтеграції на просторі СНД, оскільки мова йде про два взаємодоповнюючих напрямки наших дій", - сказав Лавров.

Глава російського дипвідомства також заявив про високий рівень контактів між Росією і Україною на різних рівнях.

Він також зазначив, що Україна є провідним торговим партнером для Росії на просторі СНД.

"Нові перспективи для розширення нашої торгово-економічної взаємодії відкриває Договір про зону вільної торгівлі", - сказав Лавров.

Він також відзначив важливість продовження спільних російсько-українських зусиль щодо придністровського врегулювання. "Росія і Україна як країни-гаранти й посередники переговорного процесу можуть і повинні відігравати тут ключову роль", - сказав Лавров.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування