П'яний майор міліції на "Лексусі" розчавив авто з вагітною жінкою

Неділя, 13 січня 2013, 19:06

У Запоріжжі майор міліції на "Лексусі" врізався в "Запорожець", вагітна пасажирка якого від удару загинула.

Як повідомляє ТСН, старенький "Запорожець" зі знаком аварійної зупинки стояв на дорозі, коли у нього на величезній швидкості врізався потужний позашляховик. Автівку, яка перетворилася на млинець, відкинуло на кілька десятків метрів. Дівчина, яка сиділа у салоні, загинула одразу.

Того дня подружжя з батьком поверталося додому. За кілька кілометрів від села машина зламалась. Дівчина лишилась у салоні, а чоловіки намагалися полагодити старий генератор. Обидва встигли відскочити.

Водій-винуватець ДТП одразу після трагедії почав дзвонити батькам.  

"Він стоїть та ледь за двері тримається – п'яний. Та по телефону з таким цинізмом говорив – "тут, якийсь дибіл стояв, я в нього влетів, якась клуша завернулась". Я ці слова до кінця життя не забуду", - розповідає чоловік загиблої Олександр Касьянов.

Олександр каже, що за кермом "Лексуса" сидів майор міліції, який повертався додому з полювання. Згодом на місце ДТП приїхав батько правоохоронця, і заявив, що автівкою керував він. На експертизу також повезли батька. А згодом чоловіку загиблої почали пропонувати гроші.  

"Вони пропонують, щоб я інститут закінчив, а вони все оплатять. Зараз вони мені що тільки не пропонували: "Давайте ми вам 10 тисяч доларів, а ви до нас претензій ніяких мати не будете", - каже Олександр.

Загиблій Катерині був 21 рік. У день смерті вона дізналась, що нарешті завагітніла.

Зараз майор та його родичі ховаються від журналістів. СТО, яка належить міліцейський родині, зачинена.

Рідні потерпілої кажуть, що від них приховують матеріали справи, досі не показали навіть схеми ДТП. Хто насправді був за кермом позашляховика, встановлює прокуратура.

Майор, якого підозрюють у злочині, працював в управлінні боротьби з організованою злочинністю. Зараз він у відпустці, але, за останньою інформацією, його вже звільнили заднім числом, зазначає ТСН.