Медики лікарні Тимошенко "протестно помовчали" і розійшлися

Четвер, 17 січня 2013, 16:17

15 медичних працівників лікарні "Укрзалізниці" протестували проти порушення режиму роботи закладу у зв'язку з візитами відвідувачів до Юлії Тимошенко.

Вони вийшли в хол лікарні і повідомили про це журналістам, пишуть "Українські новини".

"Тут зібралися співробітники лікарні - частина з них співробітники відділення реанімації, де працюю і я . Це акція мовчазного протесту у зв'язку з тим неподобством, яке відбувається вже не один місяць на території лікарні і, зокрема, на території нашого відділення", - сказав завідувач відділенням реанімації Юрій Федоров.

Він зазначив, що у відділенні реанімації перебувають пацієнти після оперативних втручань, а також пацієнти після інсультів, яким потрібен спокій.

За його словами, у співробітників відділення виникають проблеми при транспортуванні хворих, так як постійними візитами сторонніх, зокрема депутатів, перекривається рух.

"По відділенню ходять сторонні, бувають моменти, коли відбувається відвідування депутатів, коли крики, лайка, сміх, все що завгодно ...", - сказав Федоров.

Він зазначив, що акція триватиме стільки, скільки її учасники зможуть відірватися від пацієнтів.

Акція почалася о 15:30 і тривала близько 10 хвилин.

Відділення реанімації перебуває на 9 поверсі лікарні, де розташований також блок, в якому міститься Тимошенко.

Як відомо, депутати Олександра Кужель, Тетяна Слюз та Людмила Денисова провели ніч разом з Тимошенко в ЦКБ "Укрзалізниці".

Вони мають намір залишатися там до того, поки не будуть виконані вимоги Тимошенко.

Тимошенко оголосити 8 січня акцію громадянської непокори.powered by lun.ua