Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Власенко каже, що служиві Пшонки створили "дуже цікавий прецедент"

Понеділок, 21 січня 2013, 20:52

Представники Генпрокуратури в порушення вимог закону проводили слідчі дії з Юлією Тимошенко за відсутності адвокатів.

Про це заявив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко, цитує його офіційний сайт Тимошенко.

"Сьогодні зранку до неї в чотирьохметрову душову кімнату, а не 30-тиметрову, як брешуть тюремники, увірвалися 10 представників Генпрокуратури. Представникам ГПУ було байдуже, де проводити слідчі дії - в спеціальній кімнаті для слідчих дій чи в душовій", - зазначив він.

"Їм було все рівно, бо Тимошенко лежала і не могла встати, а коли постала необхідність зустрітися з Євгенією Тимошенко, яка є захисником в одній зі справ, нам почали розказувати про правила", - сказав Власенко.

За його словами, представники прокуратури наполягали, щоб Тимошенко впродовж 24 годин визначилася зі своїм захисником у справі щодо вбивство Євгена Щербаня.

"Сьогодні прокуратура створила дуже цікавий прецедент - вони забігли до неї об 11 годині, сказали, якщо протягом доби вона не знайде собі захисника, то буде призначено громадського захисника. Тимошенко каже, що не може нікому подзвонити, на що їй відповіли - це ваші проблеми", - повідомив він.

"Якщо не існує в Україні ув'язнених, за якими постійно спостерігають три відеокамери, то не повинні й спостерігати за Тимошенко. Якщо не існує ув'язнених, які позбавлені можливості дзвонити по телефону… Одна Тимошенко не має таких прав", - резюмував Власенко.

Як відомо, у понеділок донька Тимошенко Євгенія спілкувалася з Тимошенко через грати.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування