Саакашвілі прийшов до військових з рогаткою

2 перегляди
Вівторок, 29 січня 2013, 21:19

Президент Грузії Михайло Саакашвілі прийшов на зустріч з викладацьким складом та курсантами Національної академії оборони з рогаткою.

Про це повідомляє портал Грузія Online.

За його словами, в січні 2004 року, рогатку йому передав один з офіцерів під час відвідування Міноборони Грузії.

"Я сьогодні захопив з собою те, що зберігав всі ці роки. Це мені дав один з офіцерів під час мого відвідання Міністерства оборони. Це був символ того, що представляли тоді собою Збройні сили", - розповів президент.

"Офіцер мені подарував цю рогатку як сувенір. Ось так були оснащені Збройні сили Грузії в 2004 році. Потім з'явилися серйозні компоненти озброєння, з'явилися практично всі компоненти. У нас не було жодного, а було тільки це" - заявив Саакашвілі, вказуючи на рогатку.

За його словами, зараз у Грузії є системи повітряної оборони, наземні системи, озброєна бронетехніка і що найголовніше - нова програма з США, за допомогою якої Збройні сили Грузії повинні бути оснащені протягом найближчих десятиліть новою західною технікою.

"Грузія більше ніколи не повинна мати тільки рогатку, яку згадував колись один наш колишній міністр оборони. Раз і назавжди це має залишитися в минулому", - підкреслив Саакашвілі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua