Янукович підтвердив, що Луценко сидить за критику влади – дружина

П'ятниця, 22 лютого 2013, 21:22

Дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко Ірина вважає, що президент Віктор Янукович підтвердив, що її чоловік ув’язнений за критику влади.

Про це захисниця колишнього глави МВС заявила в коментарі "Українській правді".

"Я дуже уважно прослухала все, що говорив президент у своєму якби зверненні до українського народу, ті запитання, на які він давав відповіді. Звичайно, що мене цікавила думка президента з приводу мого чоловіка Юрія Віталійовича Луценка", - сказала вона.

Луценко навела основні висновки, які вона зробила, "прослухавши коментар Віктора Федоровича стосовно долі мого чоловіка".

"Перше, це те, що Віктор Федорович досконало знає, на якій стадії знаходиться справа засудженого Луценка. А відтак, оскільки сам президент відслідковує питання стадії справи мого чоловіка, значить, що Луценко – не простий засуджений, а засуджений, який заслуговує уваги самого президента", - заявила вона.

"Друге, Віктор Федорович підтвердив, що цікавиться публікаціями Луценка. Він знає чітко, про що пише Луценко, в якому напрямку мислить Луценко. А відтак він цікавиться публікаціями Луценка як політика", - зазначила дружина екс-міністра.

"Третє, Віктор Федорович заявив, що йому не подобається критика Луценка як політика, але Віктор Федорович підтвердив, що ми живемо в демократичній державі, і тому він як представник партії влади дослухається до критики свого політичного опонента", - сказала Луценко.

"Таким чином я роблю свій четвертий висновок, що Віктор Федорович підтвердив, що незадоволення критикою Луценка – це є, мабуть, однією з причин, чому Луценко сидить", - заявила вона.

"Ми бачимо тепер підтвердження основних мотивів тримання Луценка під вартою – це критика дій влади сьогодні", - додала захисниця екс-чиновника.

Як відомо, 22 лютого під час "Розмови з країною" стосовно ситуації з Луценком, Янукович заявив, що готовий розглянути це питання (можливо, питання амністії) після проходження справи в касації.

"Незважаючи на те, що він в різкій формі висловлюється на мою адресу, але я добре розумію його складний стан. Я звик як політики до різких висловлень. Мені це не подобається, але я звик. Але кидатись мені з кулаками на когось не треба", - заявив президент.

"Я вважаю, що по Луценку тоді, коли підійде той час, коли буде розглянута касація, можливо, ще касація вплине на це рішення, коли прийде черга президента, я буду на це питання дивитися", - запевнив президент.

Українська правдаpowered by lun.ua