Тимошенко поки не будуть повертати в колонію

Середа, 27 лютого 2013, 14:38

Екс-прем'єра Юлію Тимошенко поки не перевозять з Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" № 5 в Качанівці виправну колонію, щоб не загострювати ситуацію навколо неї.

Про це заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Задають питання, а чому сьогодні Тимошенко не переводять в установу, якщо вона здорова? Ну, знову гуманне ставлення до Тимошенко - щоб знову не підірвати ситуацію, в якій вона гратиме на те, що її відвозять в установу (колонію), а вона , бачте, повинна бути в лікарні ", - генпрокурор сказав у середу журналістам у Донецьку.

Пшонка нагадав, що "сьогодні є висновок судово-медичної експертизи, з попередженням про кримінальну відповідальність ... про те, що Тимошенко може брати участь у розгляді судових справ і участь у слідчих діях".

Генпрокурор заявив, що Тимошенко не побажала брати участь у допиті свідків у справі про вбивство народного депутата України Євгена Щербаня в 1996 році на досудовому слідстві в режимі відеоконференції, оскільки намагається піти від кримінальної відповідальності.

"Чому в неї немає бажання брати участь у режимі відеоконференції? Бажання одне у Тимошенко - піти від кримінальної відповідальності. Якщо вона не скоювала цих злочинів, так як вона говорить, то нехай суд скаже про це", - сказав Пшонка в середу журналістам у Донецьку.

Генпрокурор у черговий раз підкреслив, що оцінку винуватості чи невинуватості екс-прем'єра повинен дати суд.

"Хіба незрозуміло сьогодні всім і всюди, що Тимошенко і захист визначили єдине правило процесуальної гри - піти від розгляду матеріалів кримінальної справи в суді, заблокувати всі ті відеоконференції, які їй пропонувалися", - вважає Пшонка.

Як відомо, комісія МОЗ на минулому тижні заявила, що Тимошенко більше не потребує стаціонарного лікування.

Лікарі "Шаріте" до Тимошенко в минулі вихідні не потрапили.

У справі про вбивство Щербаня допитані вже 2 свідка.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!