ВЛАСНИКАМИ "ІНТЕРА" СТАНУТЬ ФІРТАШ І ЛЬОВОЧКІН

116 переглядів
Четвер, 7 лютого 2013, 14:55

Співвласниками телеканалу "Інтер" стануть бізнесмен Дмитро Фірташ і голова адміністрації президента Сергій Льовочкін.

Про це повідомила прес-служба Group DF.

Як йдеться у повідомленні, GDF Media Limited, що входить до групи компаній Фірташа Group DF, досягла домовленості з придбання компанії Inter Media Group Limited (телеканал "Інтер").

"Операція буде завершена після отримання відповідного дозволу антимонопольних органів. У компанію входять такі телеканали як Інтер, Інтер+, НТН, К1, Мега, Ентер-Фільм, К2, Піксель і MTV Україна", - йдеться в повідомленні.

"Новими акціонерами компанії Inter Media Group Limited стануть компанії, які належать Дмитру Фірташу і Сергію Льовочкіну. Останній після завершення угоди передає акції телегрупи, що належать його компанії, в управління GDF Media Limited", - наголошується в повідомленні.

Таким чином, GDF Media Limited буде управляти 100% акцій компанії Inter Media Group Limited. Мажоритарним акціонером буде компанія Фірташа.

Коментуючи придбання активів, Фірташ заявив: "Ідею придбання "Інтера" ми почали обговорювати з Сергієм Льовочкіним ще в 2006 році, тоді ж вперше обговорили цю угоду з власником каналу. Переговори в кілька етапів тривали протягом усього цього періоду часу, і я радий, що ми досягли домовленості про закриття угоди".

Фірташ підкреслив, що вважає телевізійну галузь перспективною в Україні і бачить своє завдання в побудові ефективного бізнесу.

"Я готовий зробити все, щоб забезпечити розвиток телевізійної групи на основі кращих міжнародних стандартів. Розвиток такої потужної телевізійної групи, як "Інтер" - це розвиток телебачення в Україні в цілому", - сказав бізнесмен.

Він також зазначив, що розвиток власного виробництва - це стратегічний пріоритет для телевізійної групи: "Це моя позиція як власника і як роботодавця. Власне виробництво - це розвиток телевізійного ринку України, це нові робочі місця".

Як відомо, раніше власником телеканалу "Інтер" був Валерій Хорошковський.

Раніше прес-служба телеканалу "Інтер" повідомляла, що угода про продаж медійної групи була укладена виходячи з оціночної вартості 2,5 мільярди доларів США.powered by lun.ua