Янукович може розпустити Раду і не призначити вибори - Томенко

Понеділок, 11 березня 2013, 10:44

Народний депутат Микола Томенко вважає, що влада може піти на варіант, коли президент розпустить нинішній парламент, а рішення про проведення позачергових виборів до ВР буде відкладено.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби нардепа.

За його словами, аргументи на користь цього можуть бути знайдені різні – починаючи від відсутності коштів і закінчуючи неможливістю визначити варіант виборчого законодавства, за яким проводяться позачергові вибори.

"З огляду на це, опозиція мусить аналізувати усі можливі альтернативи дій за сьогоднішньої ситуації, яка склалася. Очевидно, треба працювати над новим виборчим законодавством, щоб забезпечити демократичні вибори на засадах пропорційної системи з відкритими списками", - вважає нардеп.

За його словами, опозиція також повинна мати чіткі гарантії того, що в разі невиходу із ситуації парламентської кризи, домагатися не лише розпуску парламенту, а і призначення гарантованих нових виборів до Верховної Ради.

"А в ідеалі – одночасних парламентських і президентських виборів", – вважає політик.

На його думку, якщо не буде таких гарантій, то може бути реалізована ідея, про яку все більше говорять в оточенні нинішнього президента – про те, що добре було би розпустити парламент і не призначати виборів.

"Не даремно у ЗМІ почалась масована атака з аргументами непотрібності парламенту загалом та депутатів зокрема, які начебто лише заважають президенту та уряду проводити реформи", - заявив Томенко.

Українська правда

powered by lun.ua