Кузьмін міг незаконно вступити до інституту – Власенко

23 перегляди
Вівторок, 12 березня 2013, 19:53

Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко сумнівається у тому, що заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін у 1985 році законно вступив до інституту.

Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді".

"Мій юридичний диплом Ренат Кузьмін у мене ще не забрав, бо на відміну від нього, у мене диплом чесний…", - відповів Власенко на запитання про те, чим займатиметься після того, як суд позбавив його депутатського мандату.

"У Рената Кузьміна диплом сумнівний, з моєї точки зору. Ви ж знаєте, що за офіційною версією Ренат Кузьмін вступив… він нібито був зарахований на перший курс заочного відділення Харківського юридичного інституту, тоді цей заклад так називався, у 85-му році, хоча школу він закінчив у 84-му...", - пояснив захисник.

"Ренату Равелійовичу не пощастило, бо я у цей час вступав, закінчив школу. І я достеменно знаю, що згідно з правилами прийому до вищих навчальних закладів, у цей рік не можна було вступити на юридичний факультет, якщо у тебе не було або двох років стажу, або службі в армії", - заявив Власенко.

"І відповідно Ренат Кузьмін законно не міг вступити у 85-му році, наскільки я памятаю, на юридичний факультет", - додав він.

Читайте незабаром повний текст інтерв'ю Сергія Власенка "Українській правді".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua