За смерть мера Миколаєва від інсульту завели справу

Середа, 13 березня 2013, 16:52

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом смерті мера Миколаєва Володимира Чайки.

Про це повідомив перший заступник глави УМВС в Миколаївській області - начальник слідчого управління Олександр Мірошниченко, передають Ukranews.

Необхідно відзначити, що в міліції, по суті, відмовилися відповідати на питання про проведення судмедекспертизи тіла мера і наявності у момент смерті в його крові алкоголю.

Разом з тим, заступник начальника Миколаївського УВС заявив, що слідчий, у провадженні якого знаходиться кримінальне провадження, вважає неможливим розголошення будь-якої інформації щодо обставин смерті Чайки, посилаючись на те, що це є таємницею досудового розслідування.

Як уточнили в центрі громадських зв'язків Миколаївського облуправління міліції, кримінальне провадження було відкрито за ч.1. ст. 115 Кримінального кодексу ("Умисне вбивство").

Частина перша ст. 115 КК ("вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині") передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що причиною смерті мера Миколаєва Володимира Чайки могло стати вживання алкоголю, яке призвело до повторного інфаркту.

Але і у миколаївській мерії, і у обласному управлінні охорони здоров'я досі офіційно не заявили, що саме показав розтин.powered by lun.ua