Непідписання асоціації в 2013-му може надовго відсунути цей проект - ЄС

9 переглядів
Вівторок, 19 березня 2013, 20:46

Євросоюз може повернутися до підписання угоди з Україною про асоціацію у разі його провалу в листопаді цього року не раніше літа 2015 року.

Так вважає посол ЄС в Україні Ян Томбінський.

"Наше керівництво вклало серйозний політичний капітал, але двічі ризикувати цим політичним капіталом ЄС не стане, якщо не побачить конкретних результатів", - сказав він у вівторок у Відні на конференції "Україна - погляд зсередини".

Томбінський пояснив, що в 2014 році Євросоюз буде думати не про Україну, а про вибори в Європарламент, про реформування економічної політики, про вимоги Великобританії щодо нової Угоди про Євросоюз.

"Коли в березні 2015 року в Україні будуть президентські вибори, в Євросоюзі теж будуть серйозні зміни, тому мало шансів, що Україна залишиться в центрі уваги", - зазначив посол ЄС.

Коментуючи свої враження від перших шести місяців роботи в Україні, він сказав, що українська політика нагадує йому клаптеву ковдру: вибираються певні заходи, мало пов'язані один з одним, з рекомендацій то МВФ, то ЄС, то Росії. При цьому вони ніяк не пов'язані між собою.

"А в цілому стратегії немає", - вважає Томбінський.
 
Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua