Бригінець пояснив, навіщо опозиції блокувати Київраду

7 переглядів
Середа, 20 березня 2013, 20:16

Блокування роботи Київради з 3 червня потрібно для того, щоб Партія регіонів швидше проголосувала за призначення виборів у Києві.

Про це заявив депутат від "Батьківщини" Олександр Бригінець в ефірі 5 каналу.

"Можна блокувати, звичайно, і Верховну Раду, але Київрада закінчить свої 5 років повноважень в цей момент. І після цього ми просто не дамо їй працювати, якщо вибори (не будуть призначені)", - зазначив політик.

"Можливо це прискорить дії Партії регіонів по тому, що вони проголосують за призначення виборів", - пояснив він.

Водночас депутат від Партії регіонів Володимир Олійник, реагуючи на слова опозиціонера, зазначив: "Як тільки вони проголосують бюджет і зміни до бюджету, і кияни це відчують, вони винесуть любу опозицію і розблокують любу Раду".

Говорячи про рішення опозиції щодо розблокування Верховної Ради у вівторок, Бригінець підкреслив, що йому не подобається таке рішення.

"Мені важко відповідати за всю опозицію, мені не подобається в даному випадку те, як все відбулося. Мені не подобається рішення опозиції розблокувати", - зазначив він.

"Моя особиста позиція – треба цей парламент розпускати, треба було стояти до кінця, треба було розпускати парламент", - підкреслив політик.

"Рішення про розблокування було прийняте керівниками фракції, більшістю опозиції. Але я, звичайно, як дисциплінований депутат підкорився цьому рішенню, але моя позиція: цей парламент треба було розпускати", - заявив Бригінець.

На запитання, чи радилися лідери опозиції з іншими депутатами щодо цього питання, він зазначив: "Звичайно, обговорення було..".

Як відомо, лідер опозиції Арсеній Яценюк обіцяє заблокувати засідання Київської міської ради 3 червня, оскільки в цей день закінчаться її повноваження.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua