Янукович знову знайшов "крайніх" у всіх бідах

Четвер, 21 березня 2013, 17:36

Президент Віктор Янукович звинувачує опозицію у байдужості до проблем людей.

Про це він заявив в ході засідання Ради регіонів у четвер, передає "Інтерфакс-Україна".

Янукович зазначив, що для участі в цьому заході були запрошені представники різних політичних сил, однак ніхто з опозиції не з'явився.

"На жаль, представників опозиції немає на цьому засіданні. Це також один із поганих факторів, який говорить про те, що байдужість до тих проблем, які є в країні, присутня, і наші заклики до конструктивної роботи поки що не почуті", - сказав Янукович.

За його словами, у владі знають міру своєї відповідальності. У той же час він відзначив, що сьогодні забуто слово "безвідповідальність".

Янукович зазначив, що сьогодні спостерігається повернення до тих часів, коли "дехто радіє, коли щось не вдається вирішити, коли є світова криза".

"А великі вожді, політичні, піднялися над цією проблемою і пальцем показують, які ми робимо помилки, чого ми не досягаємо, які проблеми виникають, і так далі. Скажіть будь ласка, хто вони такі? Нехай на це питання дадуть відповіді люди", - підкреслив Янукович.

Він сказав, що вірить в те, що коли-небудь в Україні буде і "конструктивна опозиція, і ефективна влада".

"Однак, ми над цим повинні цивілізовано працювати і не на горло, як кажуть, брати, наступати один на одного, а разом сідати і думати, як краще це робити, як краще розвивати нашу країну ...", - сказав Янукович.

При цьому президент звинуватив нинішню опозицію в тому, що вона заважає розвивати країну, проводити необхідні реформи.

"Я багато разів говорив ..Ми всіх знаємо в обличчя. Готові очі в очі ставати навпроти і говорити з ними. Чому вони 5 минулих років руйнували країну? Ми їм не заважали, ми їм підказували, ми не приходили на засідання уряду і не заважали їх проводити", - вважає він.

"Це не їх рівень відповідальності. Прийдуть до влади - вони зайдуть у ці кабінети, якщо народ їм довірить, і вони покажуть Але ми вже це бачили, і неодноразово", - сказав президент.

Янукович також сказав, що непрацюючий парламент не дозволяє реалізовувати плани влади щодо поліпшення соціально-економічної ситуації в країні.

"Сьогодні існує проблема і розірваний зв'язок виконавчої влади із законодавчою", - сказав він.

Президент висловив жаль, що Верховна Рада протягом 4 місяців "майже не працює".

powered by lun.ua