Захисника Тимошенко атакували голими грудьми в Брюсселі

14 переглядів
П'ятниця, 22 березня 2013, 22:19

Представництво Євросоюзу в Україні засудило напад активістки Femen на депутата європарламенту Ельмара Брока 21 березня.

"Учора ввечері в Брюсселі в стінах Європарламенту активістка Femen Олександра Шевченко оголилася перед європейським депутатом, членом комітету Європарламенту у закордонних справах Ельмарем Броком", - нагадали у відомстві.

"Представництво ЄС в Україні рішуче засуджує безпрецедентну особисту образу, нанесену Броку та у зв'язку з цим заявляє, що всі звинувачення на адресу пана Брока є неправдивими", - сказано у заяві.

У Femen зазначили, що за їхніми "достовірними даними під час відвідувань України Брок активно користувався послугами українських повій, а також дозволяв собі висловлюватися про українок у вкрай образливих формах".

У представництві ЄС в Україні заявили, що під час свого одноденного візиту до Києва 20 грудня Брок "був інтенсивно зайнятим роботою, що передбачала ряд зустрічей з українською владою", зокрема з прем'єром Миколою Азаровим і головою Верховної Ради Володимиром Рибаком, а також з представниками опозиційних політичних партій.

"Під час цих зустрічей пан Брок був також з головою представництва ЄС в Україні, які супроводжували його весь час з моменту його прибуття з Москви до його від'їзду ввечері того ж дня, 20 грудня, в Тбілісі", - додали у представництві.

Водночас один з європейських дипломатів в Києві заявив "Українській правді", що подібний інцидент може бути частиною сценарію Банкової з дискредитації депутатів Європарламента.

Як відомо, Брок є одним з активних прихильників екс-прем'єра Юлій Тимошенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua