Луцького призначили головою району у Києві

Четвер, 28 березня 2013, 13:08

Президент Віктор Янукович призначив голів трьох райдержадміністрацій столиці. 

Про це йдеться у відповідних розпорядженнях глави держави.

Зокрема екс-кандидат у депутати, нардеп V та VI скликань, Максим Луцький призначений головою Солом’янської адміністрації.  

Юрій Курінний, екс-депутат Київради від Народної партії Литвина, екс-заступник голови Голосіївської райадміністрації, очолить Голосіївську адміністрацію.

Юрія Бондаря, який був депутатом Київради V скликання і керівником "Київенергохолдингу" Андрія Іванова та Василя Хмельницького, призначено головою Святошинської адміністрації.

Бондар і Курінний - вихідці з Донецької області. 

Ще одним розпорядженням Янукович звільнив Івана Сидорова з посади голови Солом’янської адміністрації згідно з поданою ним заявою.

Як відомо, 24 січня голова Київської адміністрації Олександр Попов просив звільнити голів Голосіївської, Святошинської й Подільської райдержадміністрацій – Олександра Незнала, Сергія Рюмшина і Петра Матвієнка – за незадовільне прибирання снігу й льоду.

Також раніше повідомлялося, що колишніх кандидатів у депутати Верховної Ради Віктора Пилипишина і Максима Луцького планують призначити головами двох київських райадміністрацій.

Луцький, який обирався у народні депутати у Cолом'янському районі, є кумом міністра освіти Дмитра Табачника.

Передвиборчу агітацію регіонал розпочав ще задовго до виборчих перегонів. Зокрема, Луцький запам’ятався тим, що наліпив своє обличчя на ліки від Червоного хреста, які роздаються безкоштовно.

Крім того, з'ясувалося, що депутат знаходив підхід до різних верств населення по-різному – до когось пляшкою шампанського зі своїм обличчям, до когось шоколадкою і йогуртом, до когось упаковкою кексів.

Луцький також став учасником скандалу з "відкріпними талонами" на виборах до парламенту. Як з'ясувалося, за вказівкою Луцького студентів столичного Національного авіаційного університету, їх батьків, працівників ВУЗу примушували брати відкріпні і голосувати в окрузі Луцького. За відмову погрожували виключенням. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua