Навчання Росії в Чорному морі є психологічним тиском - Огризко

12 переглядів
П'ятниця, 29 березня 2013, 21:06

Колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко вважає проведення Росією великомасштабних військових навчань у Чорному морі психологічним тиском.

Про це він сказав в ефірі 5 каналу.

"Мова йде про черговий елемент психологічної війни, що ведеться проти України... Черговий спосіб психологічного тиску", - сказав він.

При цьому він зазначив, що не бачить підстав для міждержавного конфлікту, хоча це відбувається на нашій території, і в такому випадку не можна мовчати.

Крім того, Огризко висловив упевненість у необхідності денонсації Харківських угод 2010 року.

Також він вважає, що Україна повинна сповістити Росію за рік до розірвання цих угод.

Крім того, Огризко підкреслив, що держава має вимагати від Росії виведення її Чорноморського флоту в Севастополі в 2017 році.

Як відомо, в четвер президент Росії Володимир Путін підписав указ про проведення великомасштабних військових навчань в районі Чорного моря.

Водночас депутат "Батьківщини" Андрій Парубій просив президента Віктора Януковича та міністра оборони Павла Лебедєва проінформувати про дотримання Росією законодавства при рішенні про проведення навчань у Чорному морі.

У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що російська сторона попередила Київ про намір провести військові навчання в Чорному морі за участю кораблів Чорноморського флоту, і ніяких підстав для занепокоєння з цього приводу немає.

Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua