Побита Ландіком модель не знала, що на неї завели справу

Середа, 10 квітня 2013, 17:13

Адвокат Марії Коршунової Володимир Раков підтвердив відкриття кримінального провадження стосовно моделі за умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень Роману Ландіку.

Про це він заявив агентству "Інтерфакс-Україна"

За його словами, захист Ландіка "скористалася змінами до КПК України".

Ландік написав заяву в міліцію, і у відповідності з новим КПК України факт внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Це було ще 12 грудня 2012 року.

"Однак Марії Коршуновій не повідомляли про підозру", - зазначив захисник.

На думку адвоката, у ЗМІ з'явилося повідомлення про відкриття кримінального провадження проти Коршунової з зв'язку з тим, що в четвер, 11 квітня, у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ, як очікується, буде розглянута касаційна скарга Ландіка на рішення Апеляційного суду Луганської області.

"Ще коли справа перебувала в суді першої інстанції, сторона Ландіка зверталась із заявою про порушення кримінальної справи за нанесення тілесних ушкоджень, а також про замах на вбивство. Тоді було винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи", - нагадав Раков.

Коршунова та її захист надали слідчому пояснення, до яких доклали копію рішення Ленінського районного суду Луганська, який у діях дівчини складу злочину не угледів. Раков припускає, що цього достатньо для того, щоб справа була закрита.

"Суд чітко висловився за даним фактом, він позначив, що всі дії Коршунової були відповідними діями на незаконні провокаційні дії Ландика", - зауважив адвокат дівчини.

Як повідомлялося, 4 липня 2011 вночі в ресторані "Баккара" у Луганську Ландік побив Коршунову.

19 січня 2012 Ленінський районний суд Луганська засудив Ландіка до 3 років позбавлення волі з відстрочкою на 2 роки. Його звільнили з-під варти в залі суду.

Касацію на вирок Вищий спецсуд розгляне 11 квітня.powered by lun.ua