До Януковича збираються активісти і журналісти. "Беркут" теж там

Понеділок, 15 квітня 2013, 09:44

Під Межигір'ям зібралося близько 50 активістів партії ДемАльянс, які скандують "Нас не залякати" та "Ні диктатурі"

На акції присутня Леся Оробець, яка подала заяву на проведення зустрічі з виборцями.

За її словами, перед приїздом їй "влаштували ДТП", тому вона дісталася під Межигір'я на метро та попутці.

На місці також присутній декілька десятків співробітників правоохоронних органів у формі та цивільному, які записують захід на відео.

Міський голова Родіон Старенький привів на зустріч близько 10 сільських мешканців, які начебто бажають поспілкуватися з депутатом Оробець, але навіть не можуть упізнати її в обличчі.

Близько 9-45 з Межигір’я виїхав кортеж, який не зупиняючись проїав повз активістів та журналістів.  Водночас поки невідомо, чи був там Януковича.

Пікетувальники підійшли до центральних воріт Межигір'я та почали трясти пляшками з горохом, створюючи шумовий ефект.

Вони також тримали плакати "Ні політичним репресіям!", "Свободу Гацьку і Панову!", "Свободу не спинити!".

На під'їзді до Нових Петрівців стоїть автозак із загратованими вікнами. Міліція навіть посигналила активістам жартома, пише в своєму Твіттері присутній на місці журналіст Андрій Баштовий.

Водночас, як пише в своєму твіттері журналіст Наталя Тарасовська, беркутівець переписав дані всіх прибулих.

"Беркут" усе фіксує 

Як відомо, 5 квітня суд заборонив "Демократичному альянсу" проводити протест щодо поганого стану доріг в Україні перед офісом президента в Нових Петрівцях.

11 квітня суд засудив Панова на 7 діб в ізоляторі та ще трьох демальянсівців до штрафу 170 гривень за нібито проведення акції, яку заборонили. Хоча хлопці та журналісти прибули на місце подій дивитися, як прибирають наслідки повені, зазначають у русі.

12 квітня демальянсівці прийшли до Межигір’я вимагати свободу Панову, вважаючи незаконним рішення щодо 7 діб арешту для нього. Учасники акції отримали штраф в 170 гривень, а лідеру ДемАльянсу Василю Гацьку присудили 5 діб в ізоляторі.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!