Квасневський: Євросоюз через 10 років буде просити Україну приєднатися

Понеділок, 15 квітня 2013, 16:03

Європейський Союз через найближчі 10 років буде сам ініціювати вступ України до своїх лав, бо потребуватиме доступу до трудових ресурсів та ринків збуту.

Таку думку висловив колишній Президент Польщі Олександр Квасневський в інтерв'ю журналу Wprost, пише УНІАН.

"Навіть якщо ми зараз говоримо туркам та українцям "ні", то через 10 років будемо їх дуже просити, аби вони були з нами. Тому що ніхто розважливий не відмовиться від такого потенціалу, які мають Туреччина та Україна", - сказав він.

Квасневський відзначив, що українська влада за останній рік зробила значний прогрес у виконанні умов, висунутих перед нею парафованою у березні минулого року Угодою про асоціацію.

"Україна потрібна Європі, зважаючи на демографічний потенціал, свій ринок, на мільйони українців, котрі зараз працюють в ЄС та в Польщі", - сказав він.

Екс-президент Польщі додав, що українська влада, на відміну від російської та білоруської, готова запроваджувати європейські стандарти.

Квасневський також додав, що українські олігархи серед усіх найбільше зацікавлені в приєднанні України до ЄС.

За його словами, євроінтеграція дасть гарантії збереження капіталів, відкриє кращі можливості користування кредитами, а також доступ до зовнішніх ринків.

"Вони хочуть мати державу, де діє закон, та безпеку економічного обороту", - сказав екс-президент Польщі.powered by lun.ua