Рибаку замовили чартерів на 5,5 мільйонів, поки президент Литви літає WizzAir

Середа, 17 квітня 2013, 12:41

Верховна Рада у 2013 році планує виплатити 16 мільйонів гривень матеріальної допомоги депутатам.

Про це ідеться у проекті кошторису Верховної Ради на 2013 рік, який є в розпорядженні "Української правди".

Норма про виплату матеріальної допомоги депутатам була зупинена лише на один 2012 рік.

Цього року кожен депутат знову може отримати "матеріальну допомогу" в розмірі двомісячної зарплати, тобто близько 35 тисяч гривень на особу.

Для порівняння, стаття "фінансова підтримка міжнародного позитивного іміджу України" в бюджеті-2013 становить учетверо меншу суму - 4 мільйони гривень.

Крім того, у кошторисі на 2013 рік передбачена виплата депутатам 94 мільйони 95 тисяч гривень так званої "компенсації витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень".

Кожен депутат щомісяця, навіть протягом літньої відпустки, отримує за цією статтею 17 425 гривень.

Про витрату цих коштів депутати не звітують.

Також у кошторисі передбачили 765 тисяч гривень на унікальний депутатський привілей - "Проходження зали офіційних делегацій". Таким чином, народний обранець уникає контакту з простим людом.

Крім того, 100 тисяч гривень з кошторису піде на користування залами офіційних делегацій членами родини депутата.

На чартерні перельоти спікера Верховної Ради Володимира Рибака передбачено 950 тисяч гривень на польоти по України плюс спецрейси літаком за кордон на суму 4 мільйони 580 тисяч.

При цьому потребу таких видатків апарат Верховної Ради взагалі вказав у розмірі 15 (!) мільйонів гривень.

У кошторис закладено такі суми на чартери для Рибака в той час, коли європейські лідери літають рейсовими бортами. У середу в соціальні мережі потрапило фото президент Литви Далі Грібаускайте, яка летить до Лондона лоукостером WizzAir.

 

Детальніше про те, куди Верховна Рада витрачає гроші, читайте в статті: Верховна Рада епохи Рибака - повернення старих пільгpowered by lun.ua