Тимошенко знову проситься на допит до Києва

Середа, 17 квітня 2013, 17:18

Юлія Тимошенко вимагає від пенітенціарної служби етапувати її на допит чергового свідка у справі про вбивство Євгена Щербаня 19 квітня о Київ.

Про це повідомив на прес-конференції в Харкові захисник Тимошенко Сергій Власенко. пишуть "Українські новини".

"Юлія Володимирівна подасть сьогодні до адміністрації Качанівської колонії вимогу про її доставку на судове засідання, яке відбудеться у п'ятницю о 16 годині по допиту так званого свідка Петра Кириченка", - сказав він.

Власенко зазначив, що Тимошенко просила повідомити про її глибоке обурення щодо її факту її не атапування на судові засідання з допиту свідків.

"Юлія Володимирівна просила мене передати, що цього разу Пенітенціарна служба навіть не робила спроб зробити вигляд, що вони збираються її кудись вивозити", - сказав він.

Власенко підкреслив, що хотів би, щоб Пенітенціарна служба продемонструвала відеозапис, зроблений її співробітниками 17 квітня, на якій Тимошенко абсолютно чітко вимагає доставити її в судове засідання, як вона робила і до цього.

"Але я б просив пенітенціарну службу подавати не нарізані ними шматочки, а показати повне відео, як це відбувалося", - сказав він.

"Юлію Володимирівну позавчора ввечері фізично не допустили до вивезення і до доставки в Київ на судове засідання з допиту свідка Гайдука", - додав Власенко.powered by lun.ua