Вчителька Ніна Москаленко каже, що рейдери погрожують її сім'ї

Понеділок, 22 квітня 2013, 22:51

Київська вчителька Ніна Москаленко, котру силою намагаються позбавити житла, розповіла, що рейдери погрожують її сім'ї.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу ТВі.

"Рейдери сказали, що доведуть мене до психлікарні, моя мама сама помре (вживали слово "здохне"), а синові підкинуть наркотики", – розповіла Москаленко.

Водночас в ефірі 5 каналу вона сказала, що її намагаються позбавити батьківських прав.

"Та сторона використовує всі низькі і підлі методи. Вони подали у службу неповнолітніх дітей про те, щоб мене позбавити материнства, трактуючи це тим, що я погана матір. В Печерській райдержадміністрації знаходяться всі ці документи і заява з тієї сторони", - заявила Москаленко.

Як повідомляють очевидці події, у понеділок невідомі виселяли вчительку Ніну Москаленко з її помешкання в елітному районі Києва. Вони силоміць витягнули жінку на вулицю, викинули її речі, а будинок заварили металевими щитами.

На місці події були присутні працівники виконавчої служби, а також правоохоронці. Останні, як стверджується, не втручалися у ситуацію.

Раніше Москаленко неодноразово заявляла, що її залякують і намагаються силоміць виселити з її помешкання невідомі особи на підставі того, що 13 грудня 2012 року Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про її виселення та позбавлення права власності на землю.

Водночас у Печерському райсуді столиці роз'яснили, що питання про позбавлення Москаленко права власності на землю або на будинок та про її виселення не розглядалося.

У поширеній 26 грудня 2012 року заяві суду йдеться про те, що на частину будинку в розмірі 1/3 претендує племінник померлого власника цієї площі, з яким свого часу уклала шлюб мати Ніни Москаленко. Невдовзі запис про шлюб було анульовано. Враховуючи цей факт, право на 1/3 будинку визнано за племінником покійного, який є спадкоємцем другої черги, пояснили у суді.

Українська правдаpowered by lun.ua