"Свобода" судиться з регіоналами й комуністами через слово "фашист"

Понеділок, 29 квітня 2013, 18:42

ВО "Свобода" подало позов до Печерського райсуду Києва на представників Партії регіонів і Компартії України за вигукування на свою адресу слова "фашисти" під час засідань Верховної Ради.

Про це повідомив в понеділок народний депутат із фракції "Свобода" Олег Махницький, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми подали до Печерського районного суду міста Києва цивільний позов щодо захисту честі, гідності та ділової репутації до тих осіб, які відзначилися під час виступів у Верховній Раді, які прямо назвали "Свободу" фашистами", - сказав він.

За його словами, позов стосується лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, народного депутата від Партії регіонів Інни Богословської та лідера фракції Компартії України Петра Симоненка.

Махницький зазначив, що виступи цих депутатів є в стенограмі засідань парламенту, додавши, що "вони всі (депутати - представники більшості у Верховній Раді) це кричали".

Він також повідомив, що позов подано минулого тижня.

Як відомо, в березні на деяких засіданнях Верховної Ради виступи народних депутатів, які викладали свої думки російською мовою, супроводжувалися криками опозиційних парламентаріїв "Українською!".

Коли промовцями були представники опозиції, депутати від більшості супроводжували їхні виступи вигуками "Фашисти!".

Лідер фракції Партії регіонів Єфремов стверджує, що представники його фракції, скандуючи слово "фашисти" під час виступу народних депутатів із фракції "Свобода", нікого конкретно не обзивають, і радить усім, кому це не подобається, звертатися до суду.

На початку квітня депутати фракцій Партії регіонів і "Свобода" обопільно образили один одного на засіданні Верховної Ради, викрикуючи слово "фашисти" через відмову внести до порядку денного проект постанови про 80-і роковини голодомору в Україні.powered by lun.ua