Депутат стверджує, що не ходив на зібрання на Банковій

П'ятниця, 5 квітня 2013, 21:13

Народний депутат Ігор Палиця 4 квітня не був присутній на зборах народних депутатів, які відбулися у приміщенні Верховної Ради на вулиці Банковій.

Про це заявив помічник-консультант Палиці Олександр Товстенюк, пише ВолиньPost.

Таку інформацію Товстенюк після того, як у пресі з’явилися списки депутатів, які взяли участь у цих зборах.

Нагадаємо, у Верховній Раді ці збори назвали "пленарним засіданням Верховної Ради", а представники опозиції – "спробою путчу".

У цих зборах взяли участь депутати фракцій Партії регіонів, Комуністичної партії та частина позафракційників. "Для участі у засіданні зареєструвалося 244 народних депутатів", - йдеться у повідомленні на офіціному сайті Верховної Ради.

Українська правда з посиланням на прес-службу парламенту оприлюднила поіменні списки цих депутатів. Серед них – позафракційний нардеп Ігор Палиця.

"Ігор Петрович у той час, коли відбувалося засідання частини депутатів Верховної Ради на вулиці Банковій, знаходився у залі засідань Верховної Ради на Грушевського, 5. І саме там зареєстрована його картка. Більше ні під якими документами він підписи свої не ставив", - заявив 5 квітня Олександр Товстенюк.

При цьому помічник нардепа уточнив, що той наразі не знає причини, чому його прізвище опинилося у списку.powered by lun.ua