ЗМІ опублікували український рейтинг найбільших хабарів

П'ятниця, 10 травня 2013, 18:39

Найбільша сума хабара, яку задокументували правоохоронці минулого року в Україні, склала 11 мільйонів доларів.

Таку інформацію Тиждень.ua надала у відповідь на інформаційний запит Генеральна прокуратура.

Видання опублікувало рейтинг найбільших хабарів в Україні за 2012-й рік:

1.  Один із директорів Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України та його підлеглий упродовж листопада 2011 року-березня 2012 року вимагали від представника приватного товариства $11 млн. 

Саме за таку ціну  вони пропонували активно сприяти "у проходженні процедури підготовки та безпосереднього підписання договору оренди державного майна – цілісного майнового комплексу площею 2 тис. 290 квадратних метрів, що розташований у Києві".  

2. Голова однієї з райдержадміністрацій Херсонської області та працівник СБУ одержали хабара у розмірі майже 7 млн. грн. за надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та за прийняття рішення про передачу земельної ділянки площею 24 га у власність.

3. Начальник Головного управління агропромислового розвитку Донецької обласної державної адміністрації, який одержав хабар у розмірі 1 млн. 465 тис. грн.

4. Голова однієї з райдержадміністрацій Тернопільської області, який вимагав хабар у розмірі 80 тис. євро в обмін "на підписання розпорядження про надання дозволу на розробку проекту відведення землі".

5. Голова апеляційного суду однієї з областей України, який одержав хабар у розмірі $100 тис. за здійснення незаконного впливу на розгляд суддями апеляційного суду Херсонської області апеляційної скарги.

Стільки ж вимагав голова однієї з селищних рад Золочівського району Харківської області за сприяння в отриманні у власність 2 земельних ділянок.powered by lun.ua