Мірошниченко десь побачив, як міліція зупиняла побиття журналістів

Понеділок, 20 травня 2013, 20:41

Депутат ПР Юрій Мірошніченко стверджує, що побачив на відео, як правоохоронці намагалися зупинити бійку під час мітингу 18 травня, внаслідок якої постраждали журналісти.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

"Так огульно звинувачувати представників Міністерства внутрішніх справ не можна. Тому що, якщо ми будемо об'єктивно дивитися відео, правоохоронці намагалися розвести дві сторони, назрівав конфлікт…", - сказав Мірошниченко.

"Я не вважаю, що МВС в ситуації не лише з журналістами, а в цілому діяло не професійно. Бити журналістів, бити міліціонерів і перешкоджати діяльності одних та інших – неможливо і недопустимо", - додав він.

Водночас, журналіст "5 каналу" Ольга Сніцарчук, яка постраждала внаслідок конфлікту, зазначила, що вона не помітила тих дій міліції, про які говорить "регіонал".

Як відомо, група спортивних молодих людей з Європейської площі, улаштували бійку з націоналістами на вулиці Велика Житомирська в суботу під час мітингів. При цьому міліція не втручалася.

Бійку почали знімати кореспондент  "П'ятого каналу" Ольга Сніцарчук і фотокореспондент "Ъ" Владислав Содель. Це не сподобалось молодикам, і вони побили журналістів до крові.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування