Захарченко сказав, що по дахах не ходить

Четвер, 23 травня 2013, 12:14

Голова МВС Віталій Захарченко готовий особисто зустрітися з постраждалими під час мітингів Ольгою Сніцарчук та Владом Соделем, але без інших журналістів і телекамер.

Про це він заявив під час зустрічі прем’єр-міністра з журналістами у четвер, повідомили журналісту "Української правди" учасники зустрічі.

На запитання про бездіяльність міліції під час інциденту 18 травня Захарченко відповів, що зараз "ведеться службове розслідування", сказала Сніцарчук.

За її словами, Захарченко спростував, що він спостерігав за суботніми подіями з даху готелю "Інтерконтиненталь".

"Захарченко розсміявся і сказав, що він не міг там бути, бо він не ходить дахами", - сказала Сніцарчук.

Також, за її словами, голова МВС запропонував надати їй особисту охорону, але вона відмовилася.

Захарченко також назвав перекручуванням фактів твердження, що міліціонер управляв "броньовиком", повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

"Показують міліціонера за кермом БРДМ і кажуть, що міліціонер ним керував. Як може взагалі розумна людина в цей факт повірити, щоб підполковник сів туди за кермо, де сидять аніматори, і їх повіз усім Києвом?", - заявив він.

"А кадр є, що справді міліціонер за кермом був. Тільки коли він там з'явився? Уже коли міліція зупинила цей БРДМ (броньовану розвідувально-дозорну машину)", - сказав міністр.

Міліціонер заліз у броньовик під час мітингів, Київ, 18 травня. Фото Юрія Барабаша
Міліціонер заліз у броньовик під час мітингів, Київ, 18 травня. Фото Юрія Барабаша

Під час політичних акцій опозиції та Партії регіонів у Києві 18 травня сталися сутички, в яких постраждали журналісти, а міліціонери не завадили цьому.

Більше того, вони супроводжували броньовик, що було знято на камери. Щоправда, один із відеозаписів на YouTube уже не доступний через нібито скарги третіх сторін на порушення авторського права.

Таке повідомляє YouTube при спробі проглянути відео, як міліціонер залазить до броньовика в центрі Києва
Таке повідомляє YouTube при спробі проглянути відео, як міліціонер залазить до "броньовика" в центрі Києваpowered by lun.ua