Ми рухаємося до Євросоюзу, запевняє представник влади

П'ятниця, 31 травня 2013, 09:55

Україна не змінює свою евроінтеграційну спрямованість, незважаючи на підписання Меморандуму про поглиблення взаємодії з Євразійською економічною комісією.

Про це заявив урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П’ятницкий в ефірі "5 каналу" у четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У мене особисто немає жодних сумнівів, ми справді рухаємося до Євросоюзу, до більш глибокої із ним інтеграції", - сказав він.

"Я не кажу про членство в ЄС, бо сьогодні ми говоримо про своє місце на великому європейському ринку, і саме тому ми укладаємо цю угоду, для того, щоб правила присутності українського виробника на цьому ринку були адекватними, і Європейського на українському ринку", - зазначив П’ятницький.

"Це, фактично, вищий рівень цивілізованості, бо в цьому випадку ми будемо більше навіть цікаві й далі Росії та іншим країнам миру", - додав він.

Як відомо, "Меморандум про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією й Україною" має бути підписаний прем'єр-міністром України Миколою Азаровим у Мінську 31 травня під час засідання Ради голів урядів СНД.powered by lun.ua