Кличко не хоче жити в банановій республіці і може подарувати мандати

4 перегляди
П'ятниця, 31 травня 2013, 12:52

Лідер УДАР Віталій Кличко вважає, що вибори в Києві перенесені, бо Віктор Янукович боїться за результати виборів президента.

Таку думку він озвучив на прес-конференції в Києві з приводу рішення КС, який вирішив, що чергові вибори в Києві мають відбутися в 2015 році.

"Я прекрасно розумію, навіщо це робиться, бо Віктор Янукович пам’ятає 2004 рік, коли він програв вибори, бо Київ його не підтримав. Розуміючи, як важливо впливати на місто перед 2015 роком, президент робить усе, щоб не втратити вплив на Київ", - заявив Кличко.

Водночас він запевнив, що його політична сила робитиме усе, щоб вибори мера і Київради відбулися цього року.

"Ми будемо звертатися до Верховної Ради, до всіх політичних сил, щоб призначити вибори Київської міської ради і міського голови восени… Дуже не хочеться жити в банановій республіці" , - сказав лідер УДАР.

"Депутати нашої фракції в Київраді заявляють про припинення своїх повноважень. Ми не братимемо участі в діяльності нелегітимного органу", - заявив лідер УДАРу.

На питання, чи буде його фракція в Київраді складати мандати, Кличко відповів: "Ця рада і так нелегітимна. Ми можемо покласти мандати, подарувати їх, але вони вже все одно нелегітимні".

Водночас він заявив, що його фракція продовжить спілкуватися з виборцями і стежити за діями більшості у Київраді.

На питання, на яку посаду він буде балотуватися – президента чи мера Києва, Кличко сказав, що не хоче коментувати рейтинги, бо вони "віртуальні".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua