Портніков став власником бренду "ТВі"?

87 переглядів
46
Вівторок, 7 травня 2013, 14:11

З телеканалу ТВі почали виводити активи.

Про це "Українській правді" повідомила екс-прес-секретар каналу Лана Самохвалова.

"Згідно з повідомленням Державної служби інтелектуальної власності, 26 квітня 2013 року нею отримана угода між ТОВ "Медіа Інфо" та ТОВ "Інфо24", згідно з якою всі права на торгові марки "ТВі" мають відійти "Інфо24", - сказала Самохвалова.

"Директором "Інфо24" є Віталій Портніков. Власниками компанії є Микола Княжицький (25%), Артем Шевченко (25%), Віталій Портніков (25%) та Наталя Катеринчук (25%)", - нагадала вона.

"При цьому, Княжицький, Шевченко і Портніков мають контрольний пакет (сукупно контролюється 75% голосів). Згідно з даними Інформаційно-ресурсного центру, Портніков є єдиною особою, уповноваженою підписувати договори від імені "Інфо24", - сказано в повідомленні.

"Таким чином, внаслідок підписання Портніковим відповідної угоди та подання її до Державної служби інтелектуальної власності, компанія "Медіа Інфо" втратила всі права на бренд "ТВі", - зазначила Самохвалова.

"Як відомо, наразі стверджується, що Олександр Альтман "чесно придбав" телеканал ТВі переписавши на себе акції "Медіа Інфо" – керуючої компанії телеканалу та власника бренду "ТВі", - додала вона.

"Проте, вивід активів з "Медіа Інфо" яскраво демонструє використання "покупцями" класичних рейдерських технологій, коли після тимчасового захоплення контролю над підприємством з нього викачуються всі активи і переписуються на довірених осіб", - підкреслила екс-речниця ТВі.

"Очевидно, що у випадку "законної купівлі" підприємства нові власники, як правило, не переписують придбані разом з підприємством бренди на третіх осіб", - наголосила вона.

"Але підписання угоди щодо торговельної марки "ТВі" може означати, що або Портніков та більшість акціонерів "Інфо24" і є "довіреними особами" рейдерів, або що передача бренду є формою оплати за "лояльність" з їхнього боку", - сказано в повідомленні.

"Також можна припустити і варіант, що підпис Портнікова підробили – враховуючи, що канал ТВі захоплений за підробленими документами, підробка підпису Портнікова на договорі щодо торговельної марки "ТВі" буде повністю в світлі останніх тенденцій", - зазначила Самохвалова.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.92.17.---Пухнастик..
Саме головне, щоб через цих іуд не було клопоту іншим вітчизяним журналістам, а найголовніе - молодим. бо побачать, що за срібній можна і треба віддааватися і будуть так чинити усюди.
IP: 93.180.197.---Julianna..
Ці журналюги самі розмусолили такий скандал аби пропіаритись і зробити собі кар"єру і славу великомучеників. Ба такі собі голгофинці!!! Схаменіться зрадники, народ вам вірив, а ви роздули конфлікт заради грошей.
IP: 193.147.150.---inmigrante97..
Та то всё мышиная возня! главное, что рыги добились своего - единственный оппозиционный и демократический телеканал прекратил свое существование.
IP: 212.80.33.---vkmaxim..
А чому редактор Укр Правди не публікує останнє інтерв"ю Самохвалової з Кагаловським. де останній пише, що добре знає Андрія Клюєва і що саме завдяки цим зв"язкам він розрховував повернути собі канал, а не за рахунок британсбеого чи американського суду. де йому нічого не світить? Що, в головну інформатаку УП на ТВІ не вписується?
IP: 91.197.171.---fes4214..
На фоне того, что сейчас творится в Украине вообще с собственностью, возня с каналом напоминает драку бомжей в парке за пустую бутылку.
Усі коментарі