Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Суди мають намір переходити на електронну подачу документів

Середа, 12 червня 2013, 12:59

Державна судова адміністрація має намір впровадити подачу документів сторонами судового процесу до суду в електронному вигляді.

Про це на прес-конференції сказав глава Держсудадміністрації Руслан Кирилюк, передають "Українські новини".

"На майбутнє ми працюємо над тим, щоб впровадити подачу сторонами документів в електронному вигляді для суду", - зазначив він.

На даний момент в рамках проекту "Електронний суд" практикується відправка сторонам у справі документів в електронному вигляді.

Крім того, Кирилюк підкреслив, що судова адміністрація починає пілотний проект з інформування сторін про майбутнє судове засідання за допомогою смс-повідомлень.

Він також розповів, що Держсудадміністрація має намір завершити оснащення всіх судів на території України системами відеоконференцзв'язку до 2014 року.

"На даний момент 200 судів в Україні оснащені системою відеоконференцзв'язку. Ми маємо намір до кінця року оснастити всі суди України цією системою", - зазначив глава.

Кирилюк також підкреслив, що судова адміністрація працює над постійним наповненням та оновленням Єдиного реєстру судових рішень, зокрема нещодавно був оновлений інтерфейс реєстру для зручності користувачів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: