Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович думає, що Україна врятує Європу від кризи

Четвер, 13 червня 2013, 13:04

Віктор Янукович вважає, що підписання Угоди про асоціацію ЄС з Україною буде сприяти виходу Європи з економічної кризи.

Про це він сказав на 18 саміті глав держав Центральної Європи, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ключовою складовою Угоди стане створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Це відкриє шлях до інтеграції економіки нашої країни у внутрішній ринок ЄС, а значить - буде стимулювати її якісну модернізацію", - заявив він.

Він зазначив, що європейський бізнес отримає можливість вільно функціонувати на українському ринку на основі чітких стандартів і зрозумілих правил.

"Я переконаний, що приєднання внутрішнього ринку України, її виробничих і сільськогосподарських потужностей до європейського економічного простору буде мати істотний позитивний вплив на загальноєвропейську економічну ситуацію і допоможе процесу виходу Європи з кризи", - переконаний президент.

Янукович також заявив, що Київ виступає за подальше розширення Європейського союзу з включенням України в єдиний європейський політичний та економічний простір.

"Повноцінна інтеграція України в ЄС - це поки невикористаний потенціал економічного зростання для Європи, зміцнення загальноєвропейської стабільності та безпеки", - підкреслив Янукович.

При цьому президент зазначив, що европесимізм, який у зв'язку з кризовими явищами на континенті торкнувся багатьох в Євросоюзі, практично не позначилася на українському суспільстві.

При цьому Янукович підкреслив, що Європа - це цивілізаційно-історичний вибір України.

Він також зазначив, що такий вибір підтримує українське суспільство, переважна більшість основних політичних сил країни.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: