Фюле упевнений, що на саміті у Вільнюсі угоду з Україною підпишуть

П'ятниця, 14 червня 2013, 16:26

Вільнюський саміт Східного партнерства стане місцем підписання угоди про асоціацію з Україною та парафування угод з іншими партнерами, зокрема Молдовою.

Упевненість у цьому єврокомісар із питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле висловив у п'ятницю у Брюсселі після переговорів із прем'єр-міністром Молдови Юрієм Ленке, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На запитання, чи може "Східне партнерство" провалитися, якщо угоду про асоціацію з Україною не буде підписано, він відповів: "Східне партнерство не провалиться".

"І ми налаштовані з прем'єр-міністром Ленке, з іншими членами Східного партнерства, щоб досягти результату щодо очікувань, використовуючи Вільнюський саміт як місце, щоб у першому випадку підписати, а в іншому випадку – парафувати ці дуже важливі угоди з нашими партнерами", - заявив Фюле.

Європейський комісар нагадав, що для української сторони існують певні умови, які має бути виконано для того, щоб підписання відбулося.

У зв'язку з цим Фюле заявив, що у нього немає жодних причин сумніватися в тому, що роботу буде продовжено.

Крім того, єврокомісар зазначив, що майбутнє засідання Ради із співпраці, яке відбудеться в червні в Люксембурзі, "буде ще однією можливістю подивитися, де ми, що необхідно ще зробити, щоб було досягнуто відчутного прогресу у цих трьох великих сферах, які було визначено грудневими висновками Ради ЄС".

powered by lun.ua