25.06

Банківський форум

Оробець побачила, як через компанію її чоловіка влада "формує чесну більшість в Раді"

Четвер, 20 червня 2013, 11:32

Київський апеляційний суд відмовив "Фенікс Капітал" у задоволенні апеляції, якою компанія вимагала скасувати рішення столичного адміністративного суду за звинуваченням в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах

Як повідомила нардеп Леся Оробець – дружина власника компанії "Фенікс Капітал" - минулого тижня в апеляційній скарзі компанії було відмовлено.

Після того, як у листопаді 2012 ТОВ "Фенікс Капітал" після раптового обшуку звинуватили в ухиленні від сплати податків, а столичний адміністративний суд "підіграв" податківцям, компанія звернулася до Київського апеляційного суду з апеляційною скаргою.

"Фенікс Капітал" вимагав скасувати рішення суду з огляду на грубі порушення судом численних норм матеріального і процесуального права, а також задовольнити позовну заяву в повному обсязі",- повідомила Оробець.

"Після 5-хвилинного розгляду судді апеляційного суда зачитали вже проштамповане рішення. Потреби в щонайменших уточненнях і запитаннях у суду не виникло", - зазначила Оробець.

На її думку, подібне рішення апеляції в резонансній справі "адресоване мені як опозиційному політику" і може бути використане владою під час "політичних перемовин".

"Воно адресоване мені як опозиційному політику – адже близьку мені людину, так само як і будь-кого з працівників "Фенікс Капітал", можуть арештувати будь-якої хвилини. З подальшим вибиванням свідчень, які знадобляться для "політичних переговорів", - зазначила Оробець.

"Бюрократи вкотре переконалися, що закон для них не писаний – у разі сумлінного реагування на команду "фас", віддану з високого крісла. Режим уже навіть не пробує заручитися довірою людей у формуванні чесної більшості в Раді – в ціні ті ж сваволя і підкуп", - додала нардеп.

Також, на думку Оробець, рішення суду напряму стосується підприємців та інвесторів: "Їм знову пояснили, хто в Україні головний, і з ким треба домовлятися".

Як відомо, у листопаді 2012 до київського офісу компанії "Фенікс Капітал", головою ради директорів якої є чоловік нардепа Лесі Оробець, увірвалися невідомі у масках.

На думку Оробець, це було винятково "політичною розправою". Також Оробець заявила, що її чоловік займається інвестиційним банкінгом, має середній бізнес на 50 робочих місць. "Він все життя справно платив податки і змушував робити це своїх контрагентів, але от сьогодні "вигрібає" від податкової", - заявила нардеп.

Пізніше Оробець також повідомила, що їй на мобільний зателефонували з прихованого номеру і запропонували "вирішити питання шляхом політичних переговорів".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: