У Севастополі знесли подаровану Москвою "кульбабу"

Субота, 22 червня 2013, 10:33

У Севастополі радикально налаштовані городяни знесли садово-паркову композицію "Символ Доброти і Дитинства - Кульбаба", подаровану урядом Москви до 230 річниці міста і встановлену 15 червня.

Козачий отаман Анатолій Марета особисто розхитав "Кульбабу" і повалив на газон, передає "Інтерфакс-Україна".

"Це сатанинський окультний антихристиянський знак і він не повинен стояти в Севастополі. Долоня з оком всередині - це знак влади і контролю над світом, того, чого домагаються масони і сатаністи всього світу", - сказав Марета журналістам.

Такою була композиція Кульбаба. Фото 0692.ua
Такою була композиція "Кульбаба". Фото 0692.ua

Заступник голови Севастопольської міськдержадміністрації Віктор Драченко у своєму коментарі журналістам назвав громадян, які брали участь у знесенні "Кульбаби", псевдозахисниками інтересів міста.

Автор композиції "Кульбаба" - відомий скульптор Григорій Потоцький, президент і засновник Міжнародної Академії Доброти, звернувся до президента Віктора Януковича та голови Севастопольської міської держадміністрації Володимира Яцуби з відкритим листом, в якому просить допомогти відновити Символ Доброти "Кульбаба".

Потоцький просить також дати оцінку тому, що сталося і притягти до кримінальної відповідальності, як за руйнування художнього твору, так і за демонстративне розпалювання релігійної ворожнечі і антисемітизму.

Садово-паркова композиція "Символ Доброти і Дитинства - Кульбаба" зроблена з бронзи, висотою 3 метри, була подарована Севастополю 30 квітня 2013 року під час візиту до міста делегації уряду Москви на чолі з керівником департаменту зовнішньоекономічних і міжнародних зв'язків міста Москви Сергієм Череминим.

powered by lun.ua