За рік до Росії на заробітки з'їздили 1,3 мільйона українців

50 переглядів
Вівторок, 25 червня 2013, 12:53

Торік з України до Росії працювати, відвідати родичів і отримати освіту приїжджали більше 3 мільйона чоловік.

Про це повідомив глава російської Федеральної міграційної служби Костянтин Ромодановський у вівторок на міжнародній конференції, присвяченій російсько-українським відносинам.

"Минулого року, зокрема, ми фіксували понад 10 мільйонів в'їздів до Росії громадян України. Їх скоїли понад 3 мільйони осіб. Це п'ята частина від усіх іноземців, що приїхали до Росії", - сказав він.

Ромодановський зазначив, що кількість осіб, які щорічно в'їжджають з України до Росії неухильно зростає - ця тенденція зберігається протягом останніх років.

"За даними Національного банку України трудові емігранти відправили своїм сім'ям в 2012 році 6,5 мільярда доларів. Лідером тут залишається Росія - 2,3 мільярда доларів (35% від загального обсягу)", - повідомив глава ФМС.

Він уточнив, що при зарплаті приблизно в тисячу доларів і реальному щомісячному розмірі грошового переказу в 500 доларів за три роки ці люди змогли б перевести в Україну кілька мільярдів доларів.

Ромодановський повідомив, що, за даними ФМС, загальна кількість трудових мігрантів з України в РФ склала в 2012 році 1,35 мільйона чоловік.

За його словами, якби всі трудові мігранти з України легалізувалися в РФ, то загальна кількість офіційних грошових переказів збільшилася в кілька разів.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua