Німецькі лікарі поїхали, не залишивши рекомендацій Тимошенко - донька

6 переглядів
Вівторок, 25 червня 2013, 20:20

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко сподівається отримати рекомендації від лікарів із берлінської клініки "Шаріте" найближчим часом.

Про це повідомила дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко після зустрічі з матір'ю в ЦКЛ №5 (Харків).

"Думаю, найближчим часом. Поки що вона на знеболювальних, але це необхідно якось вирішувати однозначно. Ми як сім'я вважаємо, що їй дійсно потрібне серйозне лікування - або терапія, або операція, - щоб не було таких повторень", - сказала Євгенія.

За її словами, після візиту німецьких лікарів у п'ятницю, 21 червня, екс-прем'єр не отримувала нових рекомендацій від них.

"Вони подивилися її, як завжди, поспілкувалися з нею. Сказали, що це серйозно, що її необхідно із цього стану виводити", - сказала Тимошенко-молодша.

Вона зазначила, що її мама, як і раніше, відчуває сильні болі і майже не встає.

Як відомо, 21 червня голова правління клініки "Шаріте" Карл-Макс Айнхойпль і лікар Анетт Райссхауер приїхали до ЦКЛ №5, щоб оглянути Тимошенко у зв'язку з інформацією про різке погіршення її самопочуття й обговорити її стан здоров'я з українськими колегами.

Німецькі лікарі провели на території лікарні трохи більше ніж три години і поїхали, не спілкуючись із пресою. Члени міжнародної медичної комісії також коментарів не надали.

17 червня дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко повідомила, що стан здоров'я матері погіршився після процедур 14 червня.

Водночас головлікар ЦКЛ №5 Михайло Афанасьєв заявив, що стан екс-прем'єра не є загрозливим. "Як лікар я можу сказати, що нинішній її стан не загрожує ні життю, ні стану здоров'я", - сказав Афанасьєв.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua