Томенко каже, що ПР зацікавлена в блокуванні Ради

Середа, 26 червня 2013, 12:18

Народний депутат Микола Томенко вважає, що для вексельного та інших непопулярних законопроектів владі потрібне блокування Верховної Ради.

Про це він сказав кримським журналістам, відповідаючи на питання, яким буде останній сесійний тиждень, йдеться в повідомленні прес-служби депутата.

"Я знаю, що ведеться активна робота з народними депутатами, які готові на певних засадах – або фінансових, або лобістських – "підголосувати" за законопроект за векселі", - сказав він.

За його словами, обговорюється також варіант "попрацювати" з опозиційними фракціям в такий спосіб, щоб вони пішли на блокування Верховної Ради, а "Партія регіонів разом з комуністами провела би вексельний та інші непопулярні і непрохідні законопроекти".

"При такому сценарії надзвичайно важливо "не купитись" на цю історію, щоб через блокування з якоїсь надуманої чи нереальної історії не допомогти повернути в Україну вексель, що буде характеризувати фінансову систему нашої держави як період ледь не натурального, феодального господарства, коли замість реальних грошей треба буде розраховуватись паперами та обіцянками", - вважає народний депутат.

За його словами, крім цього, існує ще низка подібних законопроектів, які не набирають 226 голосів.

"Тому для опозиції важливо не лише не допустити ухвалення антинародних законопроектів, а не створити ситуацію, щоб Партія регіонів та комуністи з радістю перейшли би в інше приміщення і проголосували бажані для себе законопроекти", - зазначив Томенко.  

Як відомо, у квітні більшість вже проводила виїзне засідання парламенту на Банковій. Тоді було прийнято ряд законопроектів, для прийняття яких на голосуванні у Верховній Раді не вистачало голосів.

Українська правда

powered by lun.ua