У Києві відзначили проголошення незалежності Бандерою

11 переглядів
Неділя, 30 червня 2013, 19:24

У Києві біля пам'ятника Тарасу Шевченку українські націоналісти відсвяткували 72-гу річницю проголошення відновлення державності України Степаном Бандерою у Львові.

Близько 50-ти учасників акції зібралися біля пам'ятника Шевченку під прапорами УНА-УНСО, Конгресу українських націоналістів, "Народного руху" і "Нашої України", повідомляє Інтерфакс-Україна.

Мітинг пройшов під гаслом: "Боротьба продовжується!".

"Боротьба продовжується! Що це значить? Це значить, що ми ще не збудували таку країну, як це зазначено в Акті відновлення Української держави", - пояснив голова секретаріату КУН Володимир Манько.

Учасники акції також влаштували телефонний зв'язок із Юрієм Шухевичем - сином головного командувача УПА Романа Шухевича.

"Дай Бог, щоб ми дожили до нового Акту відновлення України. Вони відновлювали не таку Україну, якою вона є сьогодні", - сказав Шухевич по телефону.

Як відомо, 30 червня 1941 року у Львові в будівлі "Просвіти" був проголошений Акт відновлення Української держави.

На вежі Княжої гори був піднятий національний прапор. Німеччина жорстко відреагувала на це. Через кілька днів після проголошення були заарештовані керівники ОУН, зокрема Степан Бандера.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua