Тимошенко не хоче, щоб її оперували в Україні – лікар

7 переглядів
Понеділок, 1 липня 2013, 18:55

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не згодна на проведення операції в Україні.

Про це повідомив головлікар ЦКЛ №5 Михайло Афанасьєв.

"Вона не налаштована на проведення інвазивного втручання в Україні", - сказав головлікар журналістам у понеділок біля харківської лікарні.

Він також зазначив, що, відповідно до стандартів, прийнятих і в Україні, і в інших країнах, зокрема в Німеччині, безпосередньо перед проведенням інвазивного втручання необхідно виконати діагностичне обстеження, в тому числі томографічні та електрофізіологічні дослідження.

Афанасьєв наголосив, що в ЦКЛ №5 є вся необхідна база для таких обстежень. Він також нагадав, що з моменту проведення останнього інструментального обстеження екс-прем'єра минуло понад півроку.

"На сьогодні пацієнтка згоди на проведення досліджень не дала, й питання залишається відкритим тільки у зв'язку з відмовою від проведення цих досліджень", - сказав головлікар.

Він не зміг відповісти на запитання, чи погодяться німецькі лікарі на проведення інвазивного втручання на базі харківської лікарні.

За словами Афанасьева, спілкуючись з українськими фахівцями під час останнього візиту 21 червня, лікарі з німецької клініки "Шаріте" своєї позиції з цього приводу не озвучували.

Як відомо, в понеділок дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко з посиланням на рекомендації німецьких лікарів із клініки "Шаріте" повідомила, що її мати потребує термінової операції, нині стан здоров'я Тимошенко, за її словами, критичний.

Афанасьєв стверджує, що стан Тимошенко стабільний.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua