Герега просить Захарченка втихомирити депутатів, і думає про дострокову сесію

Четвер, 11 липня 2013, 13:44

Секретар Київради Галина Герега не виключає проведення позачергової сесії Київської міської ради.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Герега сказала в четвер після закриття сесії Київради на брифінгу.

На уточнююче запитання журналістів, чи можливе проведення позачергової сесії або засідання Київради, Герега відповіла: "Все можливо. Ми будемо з депутатами та головами фракцій радитися, ми будемо працювати з киянами. Якщо буде необхідність у цьому, то ми проведемо позачергову сесію, якщо ні, то проведемо чергову сесію".

Журналісти також поцікавилися, чи можливий варіант проведення виїзного засідання Київради у разі блокування трибуни і президії. На що секретар Київради відповіла: "Ми не будемо проводити сесію в іншому місці".

Вона також сказала, що немає такої норми закону, яка говорить про підпорядкування міської ради депутатам Верховної Ради.

"Ми будемо звертатися до депутатів Верховної Ради, щоб вони роз'яснили це питання депутатам, які часто приходять в наш зал", - сказала вона.

Крім того, Герега просить міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка розібратися в бійці депутатів у міській раді.

"Ми звернемося до міністра внутрішніх справ з проханням розібратися", - сказала вона, повідомляють Українські новини.

Раніше в будівлі Київради сталася бійка між депутатом Ради, членом фракції "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Едуардом Леоновим і депутатом міськради, головою фракції Партії регіонів у Київраді Олексієм Омельяненком.powered by lun.ua